Sabit Numara

0312 342 25 15

Gsm

0536 995 99 81

Kazım Karabekir Caddesi

87/61 İskitler Ankara

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Toplu Mesaj Gönder

Toplu Mesaj Ankara Firması Web Gsm İle Sizde Web Panel Üzerinden Müşterilerinize Kısa Mesaj Gönderimi Yaparak Marka, Ürün ve Hizmetleriniz Hakkında yada Kurum İçi Duyurularınızı Göndermek İçin Kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım Yönetim Paneli, Anlık Raporlama Sistemi, Gönderilen Smslerde Kullanıcı Kaynaklı Hat İptali yada gönderdiğiniz kişinin cep telefonu kapalıysa  Kredinizin Boşa Gitmemesiz için 48 Saat Sonra İletilmeyen Sms Krediniz İade Olur.

Günümüzde Sipariş Sistemlerinde En Çok Kullanılan Sms Paketlerinizi E-Ticaret Sistemlerinize entegre ederek çalıştırabilirsiniz. Api Kodlarımız ile Müşterilerinize Kaliteli ve Bilgi verici bir E-Ticaret Deneyimi Yaşatabilirsiniz. Erginay Medya İnternet Hizmetleriyle Sizde Sms Entegrasyonlarınızı Nasıl Yapacağınız Hakkında Detaylı Bilgilere sahip Olabilirsiniz.

Hızlı Aktivasyon Hizmetimiz ve Hızlı Sms Gönderim Sunucularımız İle Saniyeler İçerisinde Binlerce Kişiye Ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi ve Sipariş İçin Bizlere Ulaşın.

admin

Bir cevap yazın

WhatsApp Sizlere Toplu Sms Hakkında Nasıl Yardımcı Olabilirim