Sabit Numara

0312 342 25 15

Gsm

0536 995 99 81

Kazım Karabekir Caddesi

87/61 İskitler Ankara

Ankara Sms İletişim

Paketler ve Sorularınız İçin Bize Ulaşın : 0312 911 25 15

Toplu Mesaj Paketleri

Toplu Mesaj Ankara Firması Web Gsm ile Sizde Toplu Mesaj Paketlerimiz ile İşletmenize en uygun sms paketini seçerek markanız,Ürünleriniz, Hizmetlerimiz hakkında duyuru, kampanya, bilgilendirme Mesajlarınızı Gönderebilirsiniz.

Toplu Mesaj Ankara Yetkili Satıcısı Erginay Teknoloji

Kolay Kullanım Yönetim Paneliyle Saniyeler içerisinde Aktivasyon Hizmetlerinizi Yaptıktan sonra Mobil Uygulamamız Üzerinden yada web Panelimiz üzerinden Gönderim Yapabilirsiniz Tabletleriniz yada Bilgisayarlarınız Üzerinden Cep Telefonlarınız Üzerinden Yapabilirsiniz.

Sms Gönderim Yogunluğunuza ve Kişi Sayısına Göre Sms Paketlerini Seçerek Ekonomik Bir Şekilde ancak en etkiliyici reklam modellleri arasında zirvede yerine Alan Sms Gönderimleriyle Başlıklı Olarak Sms Gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Marka Algısı ve Güvenini arttıran çalışmalar için 45 Tl’den Başlayan Fiyatlar ile Sizde Saniyeler içinde Hedef Kitlenize Ulaşabilirsiniz.

Satıl Öncesi ve Satış Sonra Soru ve Görüşleriniz İçin  Teknik Destek İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz. Yüksek Performans ve Yüksek Kaliteyle İstediğiniz Sonuçlar İçin Bizlere Ulaşın

admin

Bir cevap yazın

WhatsApp Sizlere Toplu Sms Hakkında Nasıl Yardımcı Olabilirim