Sabit Numara

0312 342 25 15

Gsm

0536 995 99 81

Kazım Karabekir Caddesi

87/61 İskitler Ankara

Bize Ulaşın

Toplu Mesaj Sistemi İçin Bizlere Ulaşın

Toplu Mesaj Sistemi

Toplu Mesaj Sistemiyle Sizde Saniyeler içerisinde binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Firmanızın, Ürünlerinizin, Markanızın, Hizmetlerinizin, Duyurularınızın Doğrudan Hedef Kitlenize ulaştırabileceğiniz  Toplu Mesaj Sistemiyle İstediğiniz Etkileşimi saniyeler içerisinde alabilirsiniz.

Kolay Kullanım Yönetim Paneli ile Program Kurulumu Gerektirmeden Cep Telefonlarınızdan Bilgisayarlarınızdan ve Tabletleriniz Hızlı Bir Şekilde Sistem Üzerinde Kayıtlı Olan Gruplara Toplu Mesaj Gönderimlerinizi yada manuel gönderim ile tek tek gönderimler yapabilirsiniz.

Detaylı Raporlamalar Yapabileceğiniz Kısa Link Özelliği ile Resim Paylaşabileceğiniz. Web Sitesi Tanıtımı Yapabileceğiniz Sistem İle Sizde Marka Biliniliğinizi Arttırabilirsiniz. İade Sms özelliği ile sms gönderimi yaptığınız telefon numaralarına ulaşılmıyor yada aktif değilse sistem üzerine sms krediniz iade olmaktadır.

Rehber Güvenliği ile Müşterilerimizin Telefon Numaraları Kesinlikle Paylaşılmamaktadır. Sms Red Paketi Alarak yada Web Link Üzerinden Sms Almak İstemeyen Kullanıcılar Kara Liste Özelliği ile Siz Sms Gönderimi Yapsanız dahil sms almazlar .yasa uyumlu sms sistemimiz Fiyatlarımız ve Eğitimler İçin Bizlere Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz.

 

admin

Bir cevap yazın

WhatsApp Sizlere Toplu Sms Hakkında Nasıl Yardımcı Olabilirim